*** DEVIANT COMMUNITY ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Gstrafe error

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sQuare1g

sQuare1g


Broj poruka : 19
Datum upisa : 02.04.2014
Godina : 25
Lokacija : Osijek

Gstrafe error Empty
PočaljiNaslov: Gstrafe error   Gstrafe error I_icon_minitimeSub Apr 05, 2014 3:02 am

Pozz,poceo sam ucit programiranje i pokusao sam napraviti GroundStrafe..koristio sam source code od eque i izbacio mi je sljedeci error, pa ako netko zna u cemu je problem zamolio bih da mi pomogne Smile


------ Build started: Project: SimpleBase, Configuration: Debug Win32 ------
opengl.cpp
c:\documents and settings\owner\desktop\sb_clear\main.h(195): warning C4996: 'sprintf': This function or variable may be unsafe. Consider using sprintf_s instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_WARNINGS. See online help for details.
d:\microsoft visual c++ 2010 express\vc\include\stdio.h(371) : see declaration of 'sprintf'
c:\documents and settings\owner\desktop\sb_clear\main.h(197): warning C4996: 'strcpy': This function or variable may be unsafe. Consider using strcpy_s instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_WARNINGS. See online help for details.
d:\microsoft visual c++ 2010 express\vc\include\string.h(105) : see declaration of 'strcpy'
c:\documents and settings\owner\desktop\sb_clear\cfont.h(Cool: fatal error C1083: Cannot open include file: 'gl/glaux.h': No such file or directory
client.cpp
c:\documents and settings\owner\desktop\sb_clear\main.h(195): warning C4996: 'sprintf': This function or variable may be unsafe. Consider using sprintf_s instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_WARNINGS. See online help for details.
d:\microsoft visual c++ 2010 express\vc\include\stdio.h(371) : see declaration of 'sprintf'
c:\documents and settings\owner\desktop\sb_clear\main.h(197): warning C4996: 'strcpy': This function or variable may be unsafe. Consider using strcpy_s instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_WARNINGS. See online help for details.
d:\microsoft visual c++ 2010 express\vc\include\string.h(105) : see declaration of 'strcpy'
c:\documents and settings\owner\desktop\sb_clear\cfont.h(Cool: fatal error C1083: Cannot open include file: 'gl/glaux.h': No such file or directory
cFont.cpp
c:\documents and settings\owner\desktop\sb_clear\cfont.h(Cool: fatal error C1083: Cannot open include file: 'gl/glaux.h': No such file or directory
Generating Code...
========== Build: 0 succeeded, 1 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========
Nazad na vrh Ići dole
eQue^
Admin
eQue^


Broj poruka : 131
Datum upisa : 29.08.2013
Lokacija : Kragujevac

Gstrafe error Empty
PočaljiNaslov: Re: Gstrafe error   Gstrafe error I_icon_minitimeSub Apr 05, 2014 7:10 am

Skini GL files, a potom ih rasporedi u Microsoft SDKs Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://hackzone.serbianforum.info
sQuare1g

sQuare1g


Broj poruka : 19
Datum upisa : 02.04.2014
Godina : 25
Lokacija : Osijek

Gstrafe error Empty
PočaljiNaslov: Re: Gstrafe error   Gstrafe error I_icon_minitimeSub Apr 05, 2014 8:24 am

Hvala puno Smile
Nazad na vrh Ići dole
fps player




Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.09.2014

Gstrafe error Empty
PočaljiNaslov: Re: Gstrafe error   Gstrafe error I_icon_minitimePet Jul 10, 2015 4:24 am

After that include them to your base.. xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gstrafe error Empty
PočaljiNaslov: Re: Gstrafe error   Gstrafe error I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gstrafe error
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Microsoft Visual C++ Error - The application cannot start

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** DEVIANT COMMUNITY *** :: Generalno :: Pitanja/Predlozi-
Skoči na: